Technický nákupčí m/ž Český Krumlov

Požadujeme:

 SŠ / VŠ vzdělání v oblasti obchodu nebo strojírenství

Technická zdatnost (čtení z technické dokumentace)

 Výborná znalost anglického jazyka

 Ochota cestovat (Evropa - cestování cca 30% prac.náplně)

 Minimálně 3roky zkušeností v oblasti manipulační techniky, automobilového průmyslu, stavebnictví aj.)

Zkušenost s vyjednáváním dodavatelských smluv, znalost související související právní problematiky

 Znalost výrobních procesů a standardů průmyslové kvality

 Znalost MS Office (SAP a MS Projekt)

 Zkušenost s prací v multioborových týmech, na lokální i regionální úrovni

 Řidičský průkaz sk.B

Nabídka:

Pracovní smlouva na dobu neurčitou

13. mzda

Příspěvek na dopravu

25dní dovolené

Stravování zdarma

Pravidelné finanční odměny ( Vánoce, dovolená ...)

Příspěvek a penzijní a životní pojištění

Příspěvek na kulturu, zdraví a sport ( 4.500Kč/rok)

Pracovní náplň:

Odpovědnost za správu nákupních nákladů v různých výrobních a servisních organizacích společnosti

Zodpovědnost za náklady, kvalitu, včasnost a kompletnost externích dodávek

Odpovědnost za uskutečnění výběrových řízení na lokální úrovni ve spolupráci s komoditním managerem

Podpora rozvoje dodavatelského řetězce

Zajišťování náběhu nových projektů v požadovaném čase a nákladech

Smluvně zajišťovat sjednané podmínky a dohled na jejich řádné plnění, odpovídá za včasnou a kompletní aktualizaci smluv

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Český Krumlov