Technik automatických strojů m/ž Písek

Požadujeme:

  • SOU nebo SŠ vzdělání technického směru
  • Dodržování technologických postupů
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Zkušenosti se seřizováním strojů a zařízení
  • Vyhlášku 50/1978 §5 nebo §6 výhodou
  • Ochotu pracovat ve dvousměnném pracovním provozu

Nabídka:

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • Měsíční bonus až do výše 11% mzdy
  • 13.mzda
  • Pololetní odměny až do výše 13. platu
  • Příspěvek na stravné
  • Měsíční příspěvek 300,-Kč k penzijnímu připojištění
  • Věrnostní příspěvek po každých odpracovaných 5 let – 5.000,- Kč
  • Benefitní karta: 12.000 ,- / rok poměrně podle odpracovaných dní

Pracovní náplň:

  • Seřizování a nastavování výrobních technologií
  • Provádění mechanických, elektro a pneumatických oprav strojů, montážních a robotických linek
  • Provádění preventivní a prediktivní údržby na strojních zařízení
  • Obsluha a seřizování montážních zařízení automatických strojů
  • Plánová výroby na přidělených strojích

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Písek