TECHNIK | AŽ 15 DNŮ VOLNA V MĚSÍCI + HO

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

HLEDÁ SE TECHNIK!

Je pro Vás důležitý WORK LIFE BALANCE?

Právě pro Vás máme nabídku zaměstnání, kde je až 15 dní volna v měsíci + možnost práce z domova.

Jste absolventem či jen hledáte nové příležitosti?

Vaším úkolem bude

  • monitoring kogeneračních jednotek
  • analýzy provozu, diagnostika poruch a jejich řešení
  • reporting
  • práce s různými monitorovacími SW
  • komunikace s klienty v ČR i v zahraničí

Po zaučení možnost práce z domova - pouze u nočních směn.

NABÍZÍME

  • 25 dnů dovolené
  • 3 sick days
  • příspěvek na stravování
  • multiSport karta
  • mobilní telefon i k soukromému využití
  • možnost jazykových kurzů
  • zvýhodněné ceny služeb a produktů u našich smluvních partnerů a mnoho dalších

POŽADUJEME

  • SŠ vzdělání (technické zaměření, případně obory elektro či strojní)
  • komunikativní úroveň AJ - komunikace se zahraničními partnery
  • komunikativnost, spolehlivost
  • ochota pracovat v nepřetržitém režimu
  • MS Office + znalost práce s PC

  • ŠANCE PRO ABSOLVENTY!

DALŠÍ POŽADAVKY

  • angličtina (B1 - středně pokročilý)
  • čeština (C1 - aktivně)

Zašlete nám svůj životopis. Více podobných pozic naleznete na https://cz.gigroup.com/nabidky-prace/?job=&placeOfWork=

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Kód: 138-9-406063-1

Místo práce: Třebíč

Poznámka: vhodné pro absolventy