Technik elektro, náborový příspěvek 30 000 Kč

Otevřete s námi dveře příležitostem na současném trhu práce. Již více než 30 let pomáháme lidem najít jejich vysněnou práci a společnostem zaměstnance, které potřebují.

Pozor, pozor! Hledáme Technika elektro do nepřetržitého moderního provozu. Hlavním úkolem je zajištění bezproblémového chodu automatizovaných výrobních linek (potravinářský průmysl).

Naše nabídka:

  • hrubá mzda dle praxe a zkušeností (40000-50000 Kč)
  • náborový příspěvek 30 000 Kč
  • stravenkový paušál v hodnotě 99,80 Kč/den; kantýna s dotovaným stravováním
  • 25 dnů dovolené
  • občerstvení na pracovišti (káva, čaj, pečivo)
  • denně sladké i slané pečivo domů zdarma
  • zaměstnanecké slevy na firemní výrobky
  • příspěvek na penzijní spoření
  • jazykové vzdělávání
  • po 6 měsících pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • odměna za doporučení nového kolegy
  • finanční bonus na prázdniny a na Vánoce podle obchodních výsledků firmy

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete mně prosím Váš životopis. Ráda sdělím více informací na uvedených kontaktech.

Těším se na Vaší reakci.

Váš profil:

  • elektro vzdělání
  • platná vyhláška 50 §6 podmínkou
  • praxe v elektro údržbě
  • uživatelská znalost práce na PC

Vaše náplň práce:

  • zodpovědnost za bezproblémový chod automatizovaných linek
  • diagnostika a operativní řešení závad
  • preventivní prohlídky
  • záznamy o údržbě jednotlivých linek do SAP
  • práce v nepřetržité provozu - 12h/směna v režimu krátký, dlouhý týden

Trenkwalder a.s.

Gabriela Fialová

Pražská 84/15 Plzeň 30100

Mobil: +420724902405

Email: g.fialova@trenkwalder.com

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Trenkwalder a.s.

Telefon: +420 724 902 405

Kód: a0tbI000000l5x7QAA

Místo práce: Kladno