TECHNIK ELEKTRO - 1 směna | BRNO | 35-40 000 Kč

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Máte minimálně SOU vzdělání? Vlastníte osvědčení dle zákona č.250 (bývalá vyhláška 50)? Chcete pracovat jen na jednu směnu v moderním prostředí a s flexibilní pracovní dobou? Přijímáme také absolventy a kandidáty s chutí učit se!

Náplň práce

  • Instalace jednotlivých modulů na mikroskop a práce s elektronikou
  • Nastavování, testování a kalibrace mikroskopů pomocí počítače
  • Konzultace s kolegy z vývoje nebo inženýringu
  • Práce v malých týmech a vzájemná podpora kolegů

NABÍZÍME

  • nástupní bonus 30 000 Kč
  • ranní směna
  • pružná pracovní doba s pevným středem 8:00 – 13:00
  • jazykové kurzy
  • neustálý rozvoj a kariérní příležitosti
  • 5 týdnů dovolené + 3 dny extra volna
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • výhodný mobilní tarif
  • Multisport karta

POŽADUJEME

  • elektrotechnické vzdělání (zákon č. 250, bývalá vyhláška 50)
  • základní znalost AJ
  • hledáme jak absolventy, tak kandidáty se zkušeností s elektrotechnikou

DALŠÍ POŽADAVKY

  • čeština (C1 - aktivně)
  • angličtina (A2 - mírně pokročilý)

Zašlete nám svůj životopis. Více podobných pozic naleznete na https://cz.gigroup.com/nabidky-prace/?job=&placeOfWork=

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Kód: 42-9-405857-1

Místo práce: Jihomoravský kraj

Poznámka: vhodné pro absolventy