TECHNIK/ ELEKTROMONTÉR ZDVIHACÍHO ZAŘÍZENÍ

Česká společnost STROS – Sedlčanské strojírny, a.s. ,již více než 60 let vyvíjíme, vyrábíme, prodáváme, instalujeme a servisujeme zdvihací techniku po celém světě. Během této doby jsme se zařadili mezi špičku světové produkce a to zejména tam, kde se upřednostňuje provozní spolehlivost a životnost. V našem moderním, robotizovaném provozu ctíme tradiční osvědčené postupy a používáme pouze vysoce kvalitní materiály. V našem provozu se zabýváme také výrobou ocelových konstrukcí, obráběním, laserovým dělením materiálu a jinou zakázkovou strojírenskou výrobou. V současné době pro rozšíření pracovního kolektivu hledáme šikovného kolegu na pracovní pozici technik/ elektromontér zdvihacího zařízení. .

Jaká je pracovní náplň?

  • Montáž a servis stavebních výtahů v ČR i v zahraničí.
  • Preventivní údržba strojů.
  • Diagnostika poruch a jejich následné odstranění.
  • Může se jednat o poruchy mechanického rázu nebo elektrické poruchy.
  • Budete pracovat s moderními technologiemi a vybavením.

Jak poznáte, že jste ten pravý?

  • Práce je vhodná pro středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou z oboru strojírenství a strojní výroba, elektrotechnika a stavebnictví.
  • Můžete mít praxi i být bez praxe vše vás naučíme.
  • Měl byste být pečlivý, samostatný se základní znalostí a orientací v technické dokumentaci.
  • Svářečské, jeřábnické, vazačské oprávnění je výhodou nebo vám ho můžeme zajistit.
  • Budete občas cestovat, základy angličtiny se vám budou hodit.

Co vám můžeme nabídnout?

  • Zázemí v prosperující české společnosti s jistotou stálého zaměstnání.
  • Individuální a přesně vedené školení i odborná podpora.
  • Vzdělávací kurzy angličtiny a další možnosti individuálního rozvoje.
  • Základní pracovní dobu 7,5 hodiny.
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů.
  • Měsíční odměna za docházku.
  • Mobilní telefon
  • Dotované obědy, kafeterie
  • Věrnostní program
  • Benefitní karta
  • Čisté pracovní oděvy a další zaměstnanecké výhody, příplatky a odměny.
  • Čeká vás čisté pracovní prostředí s kvalitním odsáváním, klimatizací a dostatkem světla.
  • Těší se na vás neformální prostředí a přátelský kolektiv.
  • Nástup možný ihned.
  • www.stros.cz/kariera

Firma: STROS-Sedlčanské strojírny, a.s.

Kontakt: Kateřina LUDVÍKOVÁ
Strojírenská 791, 264 01 Sedlčany

Telefon: 777359061

Místo práce: Sedlčany