Technik investic / konstruktér

Popis pozice

V našich závodech ve Vrdech, Tovačově na Moravě a Žatci v Západních Čechách se neustále něco děje. Investujeme. Stavíme nové haly, pořizujeme nové technologie, vylepšujeme stávající pracoviště. Proto hledáme do našeho technického týmu investic novou posilu! Jste to Vy? Pokud ano, máte vzdělání technického směru ideálně se zaměřením na strojařinu a poradíte si s projektem od návrhu přes přípravu technické dokumentace, komunikaci s dodavatelem až po samotnou instalaci. My Vám můžeme nabídnout zajímavou, samostatnou, do jisté míry kreativní práci v projektovém týmu, zaškolení a dlouhodobé zvyšování odbornosti.

Náplň práce

  • Příprava a realizace projektů v oblasti technického rozvoje našich výrobních závodů
  • Znalost technické dokumentace, komunikace
  • Práce v projektovém týmu

Požadavky a předpoklady

  • SŠ/VŠ technického zaměření (strojní, stavební)
  • Znalost software Autodesk / AutoCAD / Office
  • Technická zdatnost, samostatnost, důslednost, komunikativnost, pečlivost

Nabízíme

  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Mzda 40.000 – 45.000 Kč (mzda + osobní ohodnocení) – dle zkušeností a znalostí
  • Půlroční firemní bonus - ročně až 26.000 Kč
  • Školení a zvyšování kvalifikace a odbornosti
  • Flexibilní pracovní doba
  • 25 dní dovolené
  • Dotované stravování
  • Odměny k životním a pracovním výročím
  • Stabilita a zázemí nadnárodního koncernu GOLDBECK

Firma: GOLDBECK Prefabeton s.r.o.

Kontakt: Simona Procházková
Chrudimská 42, 285 71 Vrdy

Telefon: 770174755

Místo práce: Žatec