TECHNIK JUNIOR AŽ 30.000Kč

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Máte ukončené SŠ vzdělání a hledáte pracovní příležitost, kde byste našli uplatnění? Chcete pracovat ve společnosti, která bude investovat do Vás i do Vašeho dalšího vzdělávání? Jedná se o jednoho z nejlepších zaměstnavateleů v regionu, proto raději neváhejte!

Náplň práce

  • Montáž, testování nebo nastavení přístrojů
  • Denní práce s technickou dokumentací a PC

Nabízíme

  • Práci na jednu směnu
  • Moderní přátelské prostředí
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost využití firemního fitka
  • Možnost profesního rozvoje
  • Školící kurzy
  • Spoustu dalších benefitů
  • Místo výkonu práce: Brno

Požadujeme

  • Ukončené SOU, SŠ nebo VŠ vzdělání technického zaměření
  • Chuť doplnit si případně elektro vzdělání
  • Uživatelská znalost práce na PC

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Vladimíra Marková

Telefon: +420 778779756

Kód: 36595

Místo práce: Brno