Technik kompresní stanice / Elektrikář okres Tábor

Požadujeme:

 ●  vzdělání v oboru elektro ●  platná vyhláška §6 (příp.5) ●  zkušenosti v oboru elektro ●  ochota pracovat ve 2směnném pracovním provozu (krátký/dlouhý týden) ●  ochota učit se a nechat se zaučit ●  rozhodnost v krizových situacích

Nabídka:

 ●  nástupní mzdu 35 000Kč/měs. po zaučení (9měsíců) 40 - 45 000Kč/měs. ●  finanční bonusy ke mzdě (po 9měsících 10 - 15 000Kč, po dalším roce 12 - 18 000Kč) ●  5 týdnů dovolené ●  3 dny osobního volna (sick days) ●  Flexi Pass Card až do výše 20 000Kč/rok ●  Multisport karta ●  Příspěvek na stravenky ●  Příspěvek na penzijní pojištění

Pracovní náplň:

Odpovědnost za zabezpečení provozu a obsluhy plynárenského a neplynárenského zařízení na kompresní stanici

Zodpovídat za řízení provozu technologického zařízení kompresní stanice a přepravní soustavy v souladu s požadavky a pokyny dispečinku

Provádění manipulace a obsluhy na technologickém zařízení kompresní stanice a přepravní soustavy dle provozních předpisů a pokynů dispečinku

Provádění dohledu nad technickými zařízeními kompresní stanice

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: okres Tábor