TECHNIK KVALITY

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Hledáme kandidáty na pozici TECHNIK KVALITY!

Vaším úkolem bude

  • Provádět kontrolu dílů, materiálů (za použití spektrometru, měřidla, ale také vizuální kontrola a test drsnosti)
  • Vyhodnocování výsledků měření
  • Sestavování kontrolních protokolů
  • Spolupráce při řešení nesrovnalostí výrobků s dalšími kolegy
  • Dodržovat příslušné směrnice kvality

NABÍZÍME

  • 5 týdnů dovolené
  • zdravotní volno
  • bonusy
  • závodní stravování

POŽADUJEME

  • SŠ vzdělání
  • předchozí praxe v kontrole a měření dílů
  • komunikativní anglický jazyk
  • znalost práce s výkresovou dokumentací
  • ŘP. B

DALŠÍ POŽADAVKY

  • angličtina (B1 - středně pokročilý)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Kód: 122-10-407191

Místo práce: Cheb