Technik monitoringu reklam

Společnost poskytující služby v oblasti správy a údržby silnic, světelné signalizace, veřejného osvětlení, mostů či kolektorů.

Do našeho týmu hledáme kolegyni / kolegu, která/ý bude mít na starost kontrolu dodržování zákazu šíření reklamy a dále bude zajišťovat činnosti související s odstraněním závadného stavu.

Náplň práce:

  • provádění monitoringu reklamy na území města Ostravy
  • zpracování dat zjištěné reklamy (zavádění do systému GIS, evidence, statistiky, foto aj.)
  • příprava výzev k odstranění závadného stavu,zajištění odstraňování reklamy a činností s tímto souvisejících (např. uskladnění),
  • vedení agendy, databází a práce v datových schránkách
  • participace na rozvoji aplikace GIS dle potřeb plynoucích z praktického užívání
  • komunikace s vlastníky reklamy, státní správou a jinými subjekty
  • součinnost s příslušnými orgány statutárního města Ostravy

Požadavky:

  • minimálně SŠ s maturitou
  • praxe minimálně 2 roky na hlavní pracovní poměr
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
  • schopnost pracovat venku i v kanceláři
  • uživatelské ovládání android zařízení (tablet, chytrý telefon)
  • znalost Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint)

Výhoda:

  • zkušenosti s prací v GIS, zpracování pasportů a databází
  • činnost v oblasti reklamy
  • znalost Nařízení statutárního města Ostravy č. 2/2020 a manuálu Ostrava 360°

Nástup: dle domluvy, doba určitá 1 rok - s možností prodloužení

Nabízíme:

  • další mzdové benefity
  • kvalitní zázemí solventní a úspěšné společnosti, seriózní jednání
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • 5 dnů dovolené navíc
  • závodní stravování
  • vzdělávací kurzy a školení

Firma: Ostravské komunikace, a.s.

Kontakt: Lucie PASTRŇÁKOVÁ
Novoveská 1266/25, 709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Telefon: 595621432

Místo práce: Ostrava Mariánské Hory