Technik pro pekařské stroje – až 55 000 Kč, 13. plat

Připojte se k našemu týmu jako technik pro pekařské stroje! Nabízíme až 55 000 Kč měsíčně, 13. plat a 5 týdnů dovolené. Máte zkušenost s pekařskými technologiemi nebo jste absolvent příbuzného oboru? Napište nám!

Co vás čeká:

  • Provádění instalace, údržby a oprav pekařských technologií u našich klientů po celé republice
  • Diagnostika a řešení technických problémů na pekárenských strojích
  • Poskytování technické podpory a školení pekařského personálu
  • Komunikace v angličtině nebo němčině s našimi zahraničními dodavateli

Co vám můžeme nabídnout:

  • Mzdu až 55 000 Kč měsíčně dle zkušeností
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Pečlivé zaškolení v oboru pekařských technologií
  • Možnost profesního a osobního rozvoje
  • Jazykové kurzy
  • Notebook
  • Mobil
  • Příspěvek na stravování ve formě stravenek
  • Pracovní ošacení
  • Spolupráci na HPP
  • Nástup dle dohody
  • Zázemí na Praze 7

Co od vás očekáváme:

  • Zkušenosti nebo absolventské znalosti v oblasti pekařských technologií
  • Angličtinu nebo němčinu na úrovni, která umožní komunikaci s německou mateřskou společností
  • Časovou flexibilitu pro časté cestování ke klientům po celé republice

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Firma: Novitim s.r.o.

Kontakt: Karolína Spanelová
Olšanská 54/3, 1300 Praha 3

Telefon: +420 739 040 530

Místo práce: Praha

Poznámka: vhodné pro absolventy