Technik podpory prodeje - výpočtář pro tuzemský obchod

TREVOS, a.s. Jsme stabilní česká firma, působící ve vývoji, výrobě a prodeji průmyslových svítidel od roku 1990. V České republice jsme největším výrobcem průmyslových svítidel a řadíme se mezi významné zaměstnavatele v regionu. Zahraniční obchod tvoří 70% našeho obratu a naše svítidla exportujeme do více jak 63 zemí světa.

Náplň práce

Navrhování osvětlovacích soustav – provádění výpočtů osvětlenosti

Komunikace se zákazníky ohledně výpočtů osvětlení + technické dotazy – pomoc s vytipováním svítidel, technické dotazy ke svítidlům, dostupnost apod.

Komunikace s technickým oddělením – DALI řízení, atypické provedení svítidel – atypické parametry a požadavky

Komunikace s nákupem – dostupnosti komponentů svítidel apod.

Příprava cenových nabídek k projektům

Tvorba energetických rozborů

Osobní schůzky ohledně projektů – zaměřování prostor, obhajování projektů s investory

Požadujeme

Středoškolské vzdělání technického směru výhodou

Znalost práce v programech BuildingDesign, Dialux, AutoCAD výhodou

Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Nabízíme

Zázemí české stabilní výrobní společnosti

Moderní prostory, mladý kolektiv

5 týdnů dovolené

Dotované stravování ve vlastní podnikové jídelně

Příspěvek na penzijní pojištění (po 6 měsících)

Benefitní karty (po 6 měsících)

Slevy na firemní výrobky

Vzdělávací kurzy a odborná školení na danou profesi

Firma: TREVOS, a.s.

Kontakt: Jitka VODIČKOVÁ
Nová Ves 34, 511 01 Turnov

Telefon: 481 363 355

Místo práce: Turnov