TECHNIK SPECIALISTA NIVELAČNÍCH SYSTÉMŮ PRO STAVEBNÍ STROJE

Pro našeho klienta, společnost, která je v Česku a na Slovensku exklusivním distributorem měřické a navigační techniky americké společnosti TRIMBLE a pro své klienty nabízí přesnější, rychlejší a efektivnější řešení, aby zemní práce uspěly ve vysoce konkurenčním stavebnictví, hledáme vhodného kandidáta na pozici „Technik specialista nivelačních systémů pro stavební stroje“.

Náplň práce:

  • provádění instalací a servisních úkonů v rámci ČR
  • instalace nivelačních systémů pracujících podle digitálního modelu terénu na různé typy stavebních strojů (grejdry, dozery, finišery, rypadla atd.)
  • řešení technických problémů a školení zákazníků
  • Hotline a odborné poradenství

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického směru, výhodou je elektrotechnika, stavebnictví nebo geodézie
  • praxe ve stavebnictví nebo geodezií je vítána, není však podmínkou
  • dobré komunikační a prezentační schopnosti
  • odpovědný přístup k práci a časovou flexibilitu
  • samostatnost, spolehlivost a asertivní přístup, chuť vzdělávat se
  • ŘP sk. B – aktivní řidič
  • komunikativní znalost AJ nebo NJ výhodou
  • práce s MS Office

Nabízíme:

  • spolupráci na hlavní pracovní poměr
  • kvalitní odborné profesní zaškolení
  • zajímavou práci v dynamickém týmu a s nejmodernějšími technologiemi ve stavebnictví
  • odpovídající platové ohodnocení, mobilní telefon, tablet, notebook
  • služební automobil na cesty do a ze zaměstnání
  • možnost kariérního a osobního růstu v závislosti na nasazení a talentu
  • za dobře vykonanou práci měsíční a roční odměny nad rámec
  • odborné školení v zahraničí
  • příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • nástup možný ihned

Firma: JISTU recruitment s.r.o.

Kontakt: Ing. Dita SUKUPOVÁ
Podolská 2746/35, 628 00 Brno - Líšeň

Telefon: 604197580

Místo práce: Brno

Poznámka: vhodné pro absolventy