Technik na stavbě – betonové konstrukce (M/Ž)

Část firmy Elektroline se zabývá montážemi trakčního vedení a dalšími montážemi speciálních elektro zařízení pro železnici.  Hledáme nového člověka, který bude pracovat jako vedoucí týmu - „mistr“ pro výstavbu betonových konstrukcí pro stožáry trakčního vedení, osvětlovacích stožárů, věží apod.

Montáže probíhají na různých místech v České republice.   Pracovní doba: převážně pondělí až pátek, dle potřeby výjimečně o víkendech.

Nástup možný ihned.

Náplň práce:

  • komunikace se zákazníkem,
  • zajištění materiálu u dodavatelů,
  • tvorba objednávek,
  • technické zajištění chodu na stavbě (zajištění ubytování pro pracovní tým v místě stavby, vytyčení inženýrských sítí, nákup drobného spotřebního materiálu atd.),
  • vedení stavebního deníku,
  • celkový dohled nad stavbou.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou (v oboru stavební výhodou),
  • řidičský průkaz skupiny B (C výhodou),
  • manuální zručnost,
  • časová flexibilita, ochota pracovat přesčas,
  • organizační schopnosti,
  • zodpovědnost za vykonanou práci,
  • ochota cestovat.

Nabízíme:

  • přátelský kolektiv (rádi se setkáváme i mimo práci, např. na kolech nebo volejbalu);
  • mobilní telefon, PC, služební auto po zapracování,
  • 13. plat podle výsledků společnosti;
  • 5 dnů placeného volna navíc;
  • příspěvek na MultiSport kartu;
  • jazykové kurzy;
  • stravenkový paušál/diety;
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění;
  • cafeterie;
  • a většinou máme nejméně 2x ročně celofiremní setkání (třeba se griluje prasátko).

V případě zájmu zašlete prosím na níže uvedenou adresu svůj profesní životopis s označením pozice, na kterou se hlásíte. Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Elektroline a.s., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Firma: Elektroline a.s.

Kontakt: Lenka Hrušková

Místo práce: Praha 8

Poznámka: vhodné pro absolventy