Technik stavebních strojů junior/senior (po až pá)

Chcete být součástí dynamicky se rozvíjející společnosti na českém i zahraničním trhu? Líbí se vám v rychle se měnícím prostředí, kde každý den přináší nové výzvy? Rádi byste se podívali pracovně do zahraničí? Ve společnosti Wellpack jsme hrdí na to, že můžeme pracovat po boku největších nadnárodních společností v oblasti logistiky a nabízet nejen jim rozmanité portfolio služeb od skladování, outsourcingu, logistiky, mytí obalů až po distribuci zboží. Věříme, že náš růst je dílem naší otevřené, přátelské atmosféry, kde lidé mohou být sami sebou a úspěch je po zásluze odměněn.

Jste kutil, který si se vším poradí a zároveň se zaměřujete na auta? Vyřešit problémy s hydraulikou jsou pro Vás hračka? Pokud byste se chtěli specializovat na stavební stroje/nákladní auta pro stavebnictví nebo naopak jste již zkušený v této oblasti, tak máme tuto pozici (junior/senior) pro naši spolupracující firmu sídlící na Praze Východ (směr D1).

Náplň práce:

  • diagnostika závad stavebních strojů

  • opravy mechanických, hydraulických a elektrických zařízeni na autě

  • v případě zájmu možné pozici doplnit o nákup materiálu, komunikace s firmami apod. (není podmínkou); firma plánuje otevřít další pobočky; možnost kariérního růstu

Požadujeme:

  • vzdělaní technického směru SOU/SS (mechanik, automechanik, opravář ...)

  • minimální zkušenosti s mechanikou/hydraulikou

  • ochota učit se nové věci RP sk. B podmínkou

Nabízíme:

  • práce na HPP (peníze včas na účtu)

  • volné víkendy

  • práce převážně na dílně, občasné výjezdy v rámci ČR

  • pracovní doba 7.00 (7.30) až 15.30 (16.00)

  • nástup možný ihned, dohodou

Firma: WELL PACK s.r.o.

Kontakt: Jana Růžičková

Místo práce: Strančice

Poznámka: vhodné pro absolventy