Technik údržby – HPP s možností DPP nebo IČ - Praha

Skupina TSC Group je lídrem na trhu úklidových služeb v České i Slovenské republice. Naše profesionální služby poskytujeme zákazníkům z různých odvětví, nejvíce se zaměřujeme na ZDRAVOTNICTVÍ, PRŮMYSL a AUTOMOTIVE. V těchto odvětvích se specializujeme na provádění úklidových a speciálních čisticích prací v náročných podmínkách průmyslových a výrobních podniků, automobilových závodů včetně lakoven, administrativních budov, nemocnic a zdravotnických zařízení.

Chcete konečně věci dělat pořádně se smyslem pro detail, možností rozvoje a navíc v přátelském kolektivu profesionálů? Dlouhodobě prosperující skupina společností TSC-Group hledá právě Vás.

Místo práce:

  • Praha (administrativní budovy, maloobchodní prodejny, logistická centra)

Co Vás čeká:

  • drobné opravy a údržba na budovách nebo zařízení
  • vizuální kontrola technologií
  • spolupráce s dodavateli revizí a oprav zařízení
  • obsluha kotelen a tlakových nádob (zajistíme zaškolení)
  • nákup drobného materiálu

Co potřebujeme:

  • proaktivní přístup k práci
  • flexibilitu a ochotu učit se
  • vstřícné chování ke klientům a spolupracovníkům
  • manuální zručnost a technické myšlení
  • týmovou práci a spolehlivost
  • zkoušku dle vyhlášky č. 250/ par. 6 (výhodou)
  • znalost práce na PC (především MS Office)
  • ŘP sk. B (aktivní řidič)

Co nabízíme:

  • zázemí české firmy
  • jistotu a stabilitu práce
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • fér odměnu za práci přesčas
  • školení
  • služební vozidlo
  • možnost kariérního růstu
  • flexibilní pracovní dobu

Nástup: možný ihned

Kontakty:

  • Josef Steibrecher, tel: 736 479 600
  • Jan Pikous, tel: 737 076 927
  • email: Lenny.Pavlikova@tsc-group.cz

Oslovila Vás naše nabídka? Stačí poslat Váš profesní životopis.

Firma: TSC group, a.s.

Telefon: 737 076 927
736 479 600

Místo práce: Praha

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr, práce z domu, nebo žl