Technolog (M/Ž)

Jsme Elektroline a.s. - už přes 30 let se zabýváme návrhy, výrobou a montáží zařízení pro městskou hromadnou dopravu a železnici. Naše systémy a výrobky fungují téměř na všech kontinentech.

Hledáme vhodného kandidáta na pozici technologa strojírenské výroby. Hlavní náplní práce bude tvorba technologických postupů a operačních návodek.

Náplň práce:

  • tvorba výrobních postupů v systému Helios, včetně tvorby technologického kusovníku,
  • tvorba detailních operačních návodek pro výrobu, montáž, obrábění, svařování a lisování,
  • určování optimálního využívání výrobních a pracovních kapacit,
  • provádění technického dozoru na pracovištích, komunikace s mistrem výroby a dělníky ve výrobě,
  • zpracování podkladů pro cenové kalkulace výrobků,
  • provádění technických zkoušek a technologických prověrek,
  • stanovování druhu a množství materiálů a polotovarů pro výrobu, spolupráce na určování optimálních výrobních dávek,
  • návrh přípravků pro výrobu, obrábění, svařování, montáž a lisování.

Co k tomu potřebujete

  • SŠ/VŠ vzdělání ve strojním oboru,
  • orientaci v technické dokumentaci a normách,
  • znalost technologie obrábění, svařování, lisování,
  • uživatelskou znalost PC – Word, Excel.

Výhodou

  • znalost práce v 3D CAD systémech – Autodesk Inventor,
  • znalost práce v 3D CAM systému,
  • znalost systému Helios Nephrite,
  • pasivní znalost anglického jazyka (občasné čtení dokumentace v angličtině).

Nabízíme

  • přátelský kolektiv (rádi se setkáváme i mimo práci, např. na kolech nebo volejbalu);
  • prostor pro kreativitu – předkládání návrhů a opatření ke zlepšení;
  • 13. plat podle výsledků společnosti;
  • 5 dnů placeného volna navíc;
  • příspěvek na MultiSport kartu;
  • jazykové kurzy;
  • stravenkový paušál;
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění;
  • cafeterie;
  • a většinou máme nejméně 2x ročně celofiremní setkání (třeba se griluje prasátko).

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Elektroline a.s., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Firma: Elektroline a.s.

Kontakt: Lenka Hrušková

Místo práce: Praha 8

Poznámka: vhodné pro absolventy