TECHNOLOG

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

Společnost Alfa Union, a.s., která vznikla jako start-up před více než 25 lety, se zabývá vývojem a výrobou elektromechanických přístrojů a komponentů pro kolejová vozidla, trakční měnírny a energetiku. Pro posílení konstrukčního a technologického týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

TECHNOLOG

Popis pozice:

  • technologická příprava výroby
  • zpracování montážních technologických postupů
  • spolupráce s úsekem výroby při ověřování navrženého technologického postupu v průběhu ověřovací i sériové výroby.

Požadovaná kvalifikace, postoje a dovednosti:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • rychlá orientace v technické dokumentaci a znalost technologických postupů ve strojírenství
  • dobrá praktická znalost práce na PC (Word, Excel, znalost CAD je výhodou)
  • ŘP skupina „B“
  • znalost AJ nebo NJ je výhodou

Nabízíme:

  • zázemí perspektivní společnosti působící úspěšně více než 25 let na českých a zahraničních trzích
  • velká možnost seberealizace a dalšího zvyšování kvalifikace
  • individuální plán rozvoje
  • motivační finanční ohodnocení (prémie, odměny, vánoční bonus)
  • možnost jazykové výuky
  • flexibilní pracovní doba včetně Home Office
  • 5 týdnů dovolené za rok
  • stravenky a možnost občerstvení na pracovišti

Místo výkonu práce: Praha, Modřany

Firma: CRI ameba.eu, s.r.o.

Kontakt: Ing. Eva Uchytilová

Telefon: +420 601 166 171

Místo práce: Praha