TECHNOLOG | MIMO AUTOMOTIVE

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Baví Vás tvoření nových technologií? Umíte programovat? Máte vysokoškolské vzdělání? Pak hledáme právě Vás!

Hledáme na pozici TECHNOLOGA - oddělení tenkých vrstev

Náplň práce

  • technologie vakuového napařování a naprašování tenkých vrstev
  • obsluha, údržba, nastavování a programování vakuových aparatur
  • spolupráce s výrobou při realizaci tenkých vrstev na výrobcích
  • optika tenkých vrstev, návrh a měření systémů tenkých vrstev

NABÍZÍME

  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba
  • příspěvek na penzijní / životní pojištění
  • bonusy
  • stravenky
  • zvýhodněné tarify od Vodafonu
  • výběr nápojů na pracovišti
  • bezproblémové parkování

POŽADUJEME

  • VŠ technického či fyzikálního zaměření
  • AJ na úrovni B1
  • Znalost programování
  • Manuální zručnost a pečlivost
  • Samostatnost, schopnost organizovat si vlastní práci i pracovat v týmu

DALŠÍ POŽADAVKY

  • angličtina (B1 - středně pokročilý)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 489 208 930

Kód: 11-10-407264

Místo práce: Turnov