Technolog polygrafie 7535; BRUNTÁL

7535; BRUNTÁL Technologa polygrafie hledá významný tuzemský výrobce obalových materiálů a společnost zabývající se strojírenskou výrobou na Bruntálsku

-náplň práce:

  • -samostatně stanovuje technologické postupy pro jednotlivé úseky polygrafické výroby
  • -zajišťuje technologickou přípravu a podporu výroby včetně zavádění nových výrobků

-požadujeme:

  • -SŠ polygrafická, nebo praxe v oboru
  • -VŠ (obory aplikované v obalovém průmyslu – polygrafie, organická technologie, technologie polymerních látek apod.) výhodou
  • -praxe v oboru (oblast polygrafie a obalového průmyslu) výhodou
  • -uživatelská znalost MS Office, Internet, SAP R/3 výhodou
  • -ŘP sk. B
  • -jazyky AJ a/nebo NJ na úrovni min. B1
  • -analytické myšlení, flexibilitu

-nabízíme:

  • -odpovídající mzdové ohodnocení
  • -zázemí výrobní společnosti v oblasti obalových materiálů
  • -zajímavou, různorodou a zodpovědnou práci s možností profesního růstu
  • -týden dovolené navíc, závodní stravování
  • -příspěvek na penzijní připojištění aj.

Kompletní popis všech aktuálně obsazovaných míst najdete na adrese www.kon-takt.cz.

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám, prosím, váš profesní životopis a nabídku na uvedený E-mail. kon-takt@kon-takt.cz Adresa: KON-TAKT, spol. s r.o., Křenová 67, 602 00 Brno. Nebo volejte tel.: +420 543 257 021. Uveďte referenční kód pozice, o kterou se zajímáte.

Kdybychom se do 14 dnů neozvali, bohužel jste nepostoupil/a do užšího výběrového kola. Vyrozumění o neúspěchu nerozesíláme, můžete se, ale informovat telefonicky. Uchazeči, kteří nebyli vybráni, budou zařazeni do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

                                               OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Odesláním životopisu či žádosti o zprostředkování zaměstnání souhlasíte se zpracováním Vašich osobních dat dle GDPR v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro zaměstnavatele provádět společnost KON-TAKT, spol. s r.o., IČ: 63468735. Vedení v databázi poskytujeme na dobu neurčitou a je bezplatné. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Výmaz z databáze provedeme na základě písemné žádosti uchazeče.

Firma: KON-TAKT, spol. s r.o.

Kontakt: Ing. Vítězslav KLEIN
Křenová 224/67, 602 00 Brno

Telefon: 603582738

Kód: 7535

Místo práce: Bruntál