Technolog řezání plazmou a vodním paprskem

Náplň práce:- příprava pálících plánů pro výrobu- spolupráce na nových i stávajících projektech- technický dozor ve výrobě- provádění změn a aktualizací v technické dokumentaci- řešení technických problémů, komunikace se zákazníky a výrobouPožadujeme:- SŠ vzdělání strojírenského zaměření- řidičský průkaz skupiny B- praxe vítána, ale není podmínkou- znalost 2D a 3D konstrukčních programů podmínkou- znalost NJ nebo AJ výhodou- dobrá znalost práce s PC- pečlivost, spolehlivost, flexibilita- analyticko-technické myšlení, samostatnost a schopnost rychle se učit novým věcem.

Náborový příspěvek 20 tis. Kč. 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravné.

Firma: AK 1324, s.r.o.

Kontakt: Ing. Dana MAROŠČÍKOVÁ
Butovická 317, 724 13 Studénka

Telefon: 558910147

Místo práce: Studénka

Poznámka: vhodné pro absolventy