Technolog seřizovač

Human-Res je obchodní značka mezinárodní agentury Optima se sídlem v Holandsku. Od svého založení se Human-Res vypracovala do pozice jednoho z hlavních hráčů na pracovním trhu v mezinárodním kontextu. Mezi její hlavní služby patří výběr, nábor a pronájem zaměstnanců napříč odvětvími. Společnost je nástupcem společností START působících na českém pracovním trhu od roku 1993. Máme za sebou tisíce úspěšně zaměstnaných uchazečů o práci v Čechách i v zahraničí. Přidejte se i Vy do této velké skupiny a najděte si společně s námi nové a lepší zaměstnání! Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Obsazujeme pozici

TECHNOLOG

Náplň práce:

  • ovládání technické dokumentace k výrobku, čtení technické dokumentace
  • tvorba CNC programů (Sinumeric, FANUC)
  • změny v programu, korekce
  • tvorba technologických postupů pro výrobu
  • návrhy nových technologií s cílem zrychlení výroby a snížení nákladů
  • zpracování podkladů pro kalkulaci nových výrobků
  • kompletní příprava výroby nových výrobků
  • provádění prvního ovzorkování výrobků a najíždění série
  • spolupráce na projektech a při změnovém řízení
  • výborná znalost obráběcích nástrojů, pneumatického upínání
  • orientace v přípravcích CNC ….

Požadavky:

  • dokončené odborné vzdělání technického směru
  • minimálně 3 roky praxe na stejné pozici
  • dobré znalosti v oblasti obrábění
  • manuální zručnost, ochota učit se novému, VZV výhodou
  • pečlivost, důslednost, odpovědný přístup,
  • flexibilita, iniciativa, organizační schopnosti, důslednost…

 NABÍZÍME:

  • nové moderní prostory
  • perspektivní týmovou práci
  • možnost osobního a odborného rozvoje
  • příspěvek na stravování ve vlastní jídelně
  • dovolenou navíc
  • výhodné telefonní tarify (i pro rodinu)
  • sociální program – jubilea, výročí, narození dítěte
  • příspěvek na důchodové připojištění a další….
  • plný úvazek
  • nepřetržitý provoz
  • mzda 42.000,- - 52.000,-

Těšíme se na vaše životopisy.

Firma: Human-Res, obch. značka společnosti ORE

Kontakt: Dr. Leoš Fikeis

Telefon: 731 526 255

Kód: 2300

Místo práce: Uherské Hradiště