Telefonní specialista - péče o stávající zákazníky Budějovického Budvaru

Budějovický Budvar - nejznámější český pivovar ve spolupráci se společností ATODA hledá nového kolegu/kolegyni do svého týmu.

Proč je fajn pracovat u ATODY?

•    NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 15 000 KČ

•    Odměna za doporučení nového zaměstnance 4 000 Kč

•    Nabízíme práci na HPP s možností zkrácených úvazků na 7 nebo 6 hodin

•    Pracovní doba je u nás pouze PO-PÁ (dle pracovního úvazku), víkendy a státní svátky        budete mít volno

•    Jedná se o fyzicky nenáročnou práci

•    Řada soutěží o zajímavé ceny

•    Občerstvení na pracovišti zdarma

Jaká bude náplň Vaší práce?

•    Budete telefonicky komunikovat s odběrateli pivovaru Budvar

•    Zapisování údajů do PC

Co by měl splňovat ideální uchazeč?

•    Jste komunikativní a rád/a se učíte novým věcem?

•    Máte příjemný hlasový projev a čeština Vám nedělá problém?

•    Umíte pracovat na PC – základní uživatelská znalost?

•    Hledáte práci, kde je přátelský kolektiv?

Pokud jste alespoň třikrát odpověděli ANO, tak jste právě Vy ideální uchazeč.

Firma: ATODA spol. s r.o.

Kontakt: Kateřina VOZÁBOVÁ
Lidická tř. 2331/6a, 370 01 České Budějovice

Telefon: 380900122

Místo práce: České Budějovice

Poznámka: vhodné pro absolventy