THP - referent (m/ž)

Fakultní nemocnice Brno, Útvar náměstka pro strategii a organizaci řízení, Oddělení organizace řízení, Úsek řízení kvality, Jihlavská 20, 625 00 Brno, přijme:

THP – referenta (m/ž)

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost práce na PC (Word, Excel)
  • praxe v oblasti kvality a systému řízení kvality popř. praxe interního auditora nebo kontrolora v jakékoliv oblasti výhodou
  • aktivní přístup k práci
  • pečlivost, spolehlivost, smysl pro zodpovědnost
  • ochota se vzdělávat a přinášet podněty ke zlepšování systému
  • komunikativní znalost AJ výhodou
  • morální a občanská bezúhonnost

Pracovní náplň:

  • spolupráce na tvorbě interní dokumentace, směrnic a standardů včetně připomínkových řízení vybraných dokumentů
  • spolupráce na implementaci nového softwaru na řízení interní řídicí dokumentace, včetně spolupráce s externím dodavatelem SW
  • vedení agendy formulářů ve FN Brno
  • příprava na externí audity certifikačních společností
  • podílení se na nastavování a udržování systému kvality ve FN Brno

Nabízíme:

  • práci v perspektivním kolektivu
  • možnost dalšího rozvoje
  • možnost ubytování pro mimobrněnské uchazeče
  • celou řadu zaměstnaneckých výhod

Informace k pozici:

  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Nástup: dohodou

Kontaktní osoba: profesní životopisy zasílejte na vedoucí Oddělení organizace řízení Ing. Jitku Martečíkovou, e-mail: martecikova.jitka@fnbrno.cz, tel: 532 232 667

Firma: Fakultní nemocnice Brno

Kontakt: Jarmila KOSTOVOVÁ
Jihlavská 340/20, 625 00 Brno - Bohunice

Telefon: 532233297

Místo práce: Brno