Tiskař - mzda 30 000 Kč

Do výrobní firmy zabývající se mokrým lakováním přijmeme tiskaře.

Náplň práce:

  • příprava stroje před tiskem, nastavení a seřízení tiskových pozic
  • příprava barev pomocí míchacího předpisu
  • běžná denní údržba stroje
  • seřízení tiskového síta
  • zakládání připravených dílů do přípravku a jejich tisknutí
  • vizuální kontrola dílů
  • čištění a ošetřování síta

Požadujeme:

  • praxe v oboru sítotisku, nejlépe na vícebarevných tiskových strojích (vzdělání v oboru není podmínkou)
  • základní porozumění a schopnost ovládat digitálně řízené stroje
  • chuť pracovat na novém projektu
  • technická zdatnost
  • ochota učit se novým technologiím a výrobním postupům
  • pracovitost, spolehlivost, pečlivost
  • schopnost pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme:

  • mzdu 155 Kč / hod. + prémie 4 400 Kč
  • příspěvek na stravování 99 Kč / den
  • možnost týdenních záloh
  • nástup možný ihned
  • možnost vyzkoušet si práci ještě před nástupem
  • 5 týdnů dovolené

Firma: Fajn práce s.r.o.

Kontakt: Richard Filip

Telefon: +420 774 035 873

Místo práce: Jablůnka