ÚČETNÍ PRO SPRÁVU NEMOVITOSTÍ (M/Ž)

Pro našeho klienta, společnost zabývající se Property a Facility Managementem patřícím do skupiny Hamilton & Co hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Účetní pro správu nemovitostí.

Náplň práce:

  • Samostatné účtování přidělených projektů v rámci skupiny
  • Spolupráce na účtování vybraných operací pro společnosti ve skupině včetně ročního vyúčtování služeb
  • Účtování dodavatelských faktur, vystavování a účtování vydaných faktur
  • Vedení a účtování pokladny a banky, interní doklady
  • Zpracování roční závěrky a přiznání k DPH, KH

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Znalost účetnictví, zákonů o dani z přijmu a DPH
  • Znalost práce na PC – MS Office, účetní software POHODA
  • Zkušenost s účtováním SVJ
  • Základní znalost AJ
  • Schopnost pracovat v termínech, spolehlivost a samostatnost

Nabízíme:

  • HPP na dobu neurčitou
  • Motivační finanční ohodnocené
  • Perspektivní práce v příjemném prostředí v menším kolektivu
  • Možnost profesního školení a prohlubování odborných znalostí
  • 5 týdnů dovolené + Sick days
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenkový paušál
  • Služební mobilní telefon
  • Příspěvek na penzijní pojištění a MHD
  • Nápoje na pracovišti
  • Místo výkonu práce Praha 2

Firma: JISTU recruitment s.r.o.

Kontakt: Ing. Dita SUKUPOVÁ
Podolská 2746/35, 628 00 Brno - Líšeň

Telefon: 604197580

Místo práce: Praha