Údržbář - Elektrikář

Kolínská společnost OTK printing & packaging a.s. patří mezi špičky v oblasti výroby flexibilních obalů, samolepicích etiket, grafických etiket, IML etiket a shrink sleevů. Naše společnost využívá nejmodernější tiskové technologie, díky nimž jsme schopni vyrábět široké množství produktů v té nejvyšší kvalitě. Jsme společnost, která jde neustále dopředu, investuje do nových technologií a dokonce se aktivně podílí na vývoji nových produktů např. v oblasti tištěné elektroniky. Do našeho týmu rádi přivítáme ty z Vás, kterým vyhovuje práce v dynamickém prostředí, nebojíte se změn a máte zájem pracovat na svém profesním rozvoji.

V současné době hledáme kolegu na pozici Údržbář - Elektrikář.

Co Vás čeká?

  • Řešení elektrotechnických závad na polygrafických strojích
  • Provádění drobných elektro oprav souvisejících s výrobou
  • Provádění preventivní údržby
  • Občasné držení pracovních pohotovostí

Požadujeme:

  • Vyučení v oboru elektro
  • Platné oprávnění dle nařízení vlády č.194/2022 Sb. (dříve vyhláška 50)
  • Pečlivost, samostatnost a pracovitost
  • Ochotu pracovat na směny (ranní/ odpolední + pohotovost)
  • Praxi na obdobné pozici - velkou výhodou, není podmínkou

Nabízíme:

  • Zázemí české společnosti s dlouholetou tradicí
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Vyšší než zákonné příplatky (přesčas, pohotovost)
  • Příspěvek na dopravu
  • Kvalitní zaškolení
  • Vlastní jídelnu (dotované obědy a večeře)
  • Zvýhodněné ceny na tarify od T-Mobile
  • Sick-day
  • K řádné dovolené i další dny navíc
  • Řadu interních kurzů a školení
  • Pracovněprávní poradenství
  • Vlastní parkoviště

Nástup možný ihned!

Pozice je vhodná i pro absolventy SOU/ SŠ obor elektro.

Firma: OTK printing & packaging a.s.

Kontakt: Eva SALAČOVÁ DiS.
Plynárenská 233, 280 02 Kolín - Kolín IV

Telefon: 725980356

Místo práce: Kolín

Poznámka: vhodné pro absolventy