Údržbář elektro - náborový příspěvek 50 000 Kč

Elektromechanik

Máš zájem se zdokonalovat v oboru elektro za podpory zkušených kolegů?

Náplň práce:

  • Diagnostika a hledání elektro závad (lisy, pokovovací stroje, montážní linky)
  • Elektrické opravy strojů, zařízení
  • Elektrické opravy zařízení a přívodů elektrické energie (za podpory kvalifikovaného pracovníka)
  • Preventivní údržby strojů a zařízení
  • Komunikace s výrobním oddělením

Co požadujeme:

  • Vyučení v oboru elektromechanik
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Znalost práce na PC
  • Samostatnost a spolehlivost
  • Manuální zručnost, pečlivost a pracovitost
  • Zájem učit se nové věci

Co našim zaměstnancům nabízíme:

  • Možnost bezplatného vzdělávání a profesního růstu
  • Práce v dobrém kolektivu a dynamické společnosti
  • Týmové prémie 1500 Kč / měsíc
  • Náborový příspěvek 50 000 Kč
  • Příspěvek na dopravu až 1 500 Kč
  • příspěvek na zdraví 500 Kč /měsíc
  • měsíční týmové prémie až 1 500 Kč
  • Odměnu za doporučení zaměstnance 20 000 Kč
  • Bonus za odpracované roky a životní jubilea
  • Obědy za zvýhodněnou cenu 40 Kč na ranní směně, za ostatní směny stravenky

Firma: Knoflíkářský průmysl Žirovnice a.s.

Kontakt: Dana HRUBCOVÁ
Tyršova 707, 394 68 Žirovnice

Telefon: 702281348

Místo práce: Žirovnice

Poznámka: vhodné pro absolventy