Údržbář elektro - nepřetržitý provoz

Náplň práce:

  • preventivní údržba technologických zařízení
  • diagnostika a odstraňování poruch na zařízení
  • servis a údržba halové vzduchotechniky

Požadavky:

  • elektrotechnické vzdělání
  • doklad o odborné způsobilosti v elektrotechnice výhodou
  • základní znalost práce s PC
  • komunikativnost, pracovní nasazení, samostatnost

Nabízíme:

  • pracoviště: areál ŠKODA Auto a.s.
  • práci s nejmodernější špičkovou technikou
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • zázemí stabilní společnosti
  • kompletní zaškolení
  • práce na HPP na dobu určitou / neurčitou po roce
  • práce v nepřetržitém provozu
  • příležitost k osobnímu a profesnímu růstu
  • vhodné i pro absolventy
  • stravenky, 5 týdnů dovolené

Firma: TG Service a.s.

Kontakt: Šárka Bartoníková
28802 Nymburk

Telefon: 731447800

Místo práce: Mladá Boleslav