ÚDRŽBÁŘ | 1 SMĚNA

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Máte praxi s údržbou strojů ve výrobě a chcete pracovat v Liberci jen na ranní směnu? Pak tu pro Vás máme to pravé!

Náplň práce

  • Údržba a drobné opravy strojů a zařízení, doplnění provozních kapalin atp.
  • Opravárenské práce v areálu firmy

NABÍZÍME

  • Závodní stravování
  • Finanční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Výhodní mobilní tarify i pro rodinné příslušníky
  • Práci v nové výrobní hale mimo automotive
  • Kariérní růst
  • Školení a kurzy
  • Sportovní a další firemní akce

POŽADUJEME

  • Min. vyučen v technickém oboru
  • Praxe s údržbou strojů
  • Spolehlivost, manuální zručnost
  • uchazeč se nesmí bát výšek

DALŠÍ POŽADAVKY

  • čeština (B1 - středně pokročilý)

Zašlete nám svůj životopis. Více podobných pozic naleznete na https://cz.gigroup.com/nabidky-prace/?job=&placeOfWork=

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Kód: 122-10-407228

Místo práce: Liberec

Poznámka: vhodné pro absolventy