Údržbář strojů - mzda po zaučení vč. příplatků až 45.500 Kč

Personal fabric – agentura práce, a. s. Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Máte zkušenost na obdobné pozici? Pokud ano, neváhejte a dejte nám vědět!

Nabízíme ubytování zdarma.

Nabízíme:

  • - Hrubá měsíční nástupní mzda až 36.200,- Kč vč. příplatků
  • - Hrubá měsíční mzda po zaučení až 45.500,- Kč vč. prémií a příplatků
  • - Po zapracování prémie za kvalitu práce až 20 %
  • - Ubytování zdarma
  • - Navíc diety až 333,- Kč/den podle místa bydliště
  • - Práce ve směnném provozu
  • - 25 dní dovolené
  • - Dotované stravování
  • - Příplatek za noční směnu
  • - Hlavní pracovní poměr, práce na plný úvazek u stabilní společnosti
  • - Možnost pravidelné týdenní finanční zálohy
  • - Pravidelný kontakt s naším koordinátorem
  • - Nástup možný ihned

Pracovní náplň:

  • - Pravidelný servis, údržba a oprava strojů a výrobních zařízení
  • - Realizace náhlých oprav při poruchách strojů a výrobních zařízení
  • - Administrativní evidence závad a poruch

Požadujeme:

  • - SO nebo SŠ v oboru strojírenství
  • - Praxi na obdobné pozici minimálně 2 roky
  • - Zkušenost v oblasti hydrauliky, pneumatiky a mechaniky
  • - Orientace v technické dokumentaci
  • - Vyhláška 50/1978 Sb. - nemusí být platná, možnost obnovy
  • - Svářečský průkaz výhodou

Firma: Personal fabric - agentura práce, a. s.

Kontakt: Petra Rakovianová
Chopinova 483/8, 70200 Ostrava

Telefon: +420800880810
+420797978299

Kód: HEČE

Místo práce: České Budějovice