Údržbář strojů / Technik mechaniky m/ž Písek

Požadujeme:

VOŚ, SŠ - elektrotechnického nebo strojírenského směru

Anglický jazyk na komunikativní úrovni slovem i písmem

Minimálně 2roky zkušeností na pozici Technika (elektro nebo automotive)

Znalosti výrobních technologií

Ochota práce ve dvousměnném provozu

Nabídka:

Pracovní poměr na dobu neurčitou

Odměna za odpolední směnu 30,- Kč/ hodinu

Měsíční bonus až do výše 11% mzdy

Roční a pololetní odměny až do výše 13. platu

5 týdnů dovolené

Stravný paušál v hodnotě 99,- Kč/den

Měsíční příspěvek 300,-Kč k penzijnímu připojištění

Věrnostní příspěvek po každých odpracovaných 5 let – 5.000,- Kč

Benefitní karta : 10.000 ,- / rok poměrně podle odpracovaných dní

Pracovní náplň:

Zodpovědnost za oblast provozuschopnosti výrobních procesů (preventivní opravy a prohlídky)

Řídící systém náhradních dílů ve spolupráci s mateřským závodem

Zodpovědnost za evidenci strojů a řízení náhradních dílů

Zodpovědnost za tvorbu, plánování a realizaci potřebných preventivních kontrol

Zodpovědnost za provozuschopnost všech výrobních prostředků

Garance bezpečnosti a správnosti funkcí výrobních strojů v souladu s výrobní dokumentací

Dle potřeby seřizování a nastavování stroje

Zodpovědnost za provádění a záznamy kontrol a nastavení kroutícího momentu šroubováků

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Písek