ÚDRŽBÁŘ VSTŘIKOVACÍCH FOREM A STROJŮ

Společnost EUROTEC k. s. se zaměřuje na výrobu komponentů pro automobilový a spotřební průmysl. Do oddělení vstřikování plastů hledáme kolegu na pozici údržbář vstřikovacích forem a strojů.

Co vás čeká?

  • Údržba a opravy vstřikovacích forem
  • Údržba a provozní opravy vstřikovacích strojů, periférií a ostatních výrobních zařízení
  • Analýza možných příčin vzniku poruch na formách a strojích
  • Práce s technickou dokumentací
  • Dodržování pracovních, kvalitativních a technologických postupů

Co musíte znát, mít, umět?

  • ÚSO/SŠ, výhodou strojírenského nebo technického zaměření
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Uživatelská znalost práce na PC (Excel/Word/Outlook)
  • Práce ve 2 – směnném provoze
  • Vyhláška č. 50 – výhodou
  • Orientace ve standardech ISO 9001 a IATF 16949 – výhodou
  • Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilitu

Proč pro nás pracovat?

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení v závislosti na dosavadní praxi
  • Čisté pracovní prostředí
  • Zaměstnanecké benefity (5 dní volna navíc, penzijní připojištění, firemní stravování, stabilizační prémie, příplatky za směnování)
  • Nástup možný ihned

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete nám strukturovaný životopis s fotografií. Rádi vás pozveme k pohovoru. Jakékoliv dotazy k výše zmíněné pozici rádi zodpovíme na tel. 572 420 713.

Firma: EUROTEC, k.s.

Kontakt: Hana Chochlíková
Na Zámecké 725, 687 24 Uherský Ostroh

Telefon: 572 420 713
735 174 782

Místo práce: Uherský Ostroh