Úklid budovy státní správy - 4 hodiny denně - 9 800 Kč/měsíc (Olomouc)

Jsme dynamicky rozvíjející se společnost s 25letou historií a významným poskytovatelem komplexních úklidových služeb a dalších speciálních služeb nejen pro průmyslové provozy, ale také kanceláře, správní budovy, školy, nemocnice, obchody, banky nebo hotely a to v rámci celé České republiky i Slovenska. Jsme členem Hospodářské komory a držiteli řady ISO norem.

Náplň práce: úklid kanceláří, sociálního zařízení, chodeb, společných prostor atd.

Pracovní doba: pondělí, středa (17.00 - 21.00 hodin), úterý, čtvrtek, pátek (15.00 - 19.00 hodin).

Délka směny: 4 hodiny

Spolupráce: DPP nebo zkrácený HPP

Mzda: 9 800 Kč/měsíc.

Vhodné pro ID (pro ně máme navíc náborový příspěvek až 12 000 Kč a pracovní smlouvu na dobu neurčitou.

Místo výkonu práce: Olomouc (ul. Vejdovského nebo ul. Jeremenkova)

Firma: CLEANCAT s.r.o.

Kontakt: Marcela RÁKOVÁ
Keramická 602/19, 711 00 Ostrava - Hrušov

Telefon: 596223724

Místo práce: Olomouc

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr

Poznámka: vhodné pro absolventy, vhodné pro osoby ztp