Úklid OZP - ÚP Litoměřice, 116 Kč/hod., volné víkendy, náborák 10.200KČ.

Bezpečnostní a úklidová společnost hledá pracovníky úklidu OZP.

Pracoviště:

  • Úřad práce Litoměřice, Michalská 259/12, 412 01 Litoměřice
  • Úřad práce Litoměřice, Dominikánské náměstí 2, 412 01 Litoměřice

Náplň práce:

  • úklid kanceláří, sociálního zařízení, společných prostor, ručním i strojním způsobem.

Nabízíme:

  •      HPP
  •      zkrácený úvazek
  •      mzda: 116,50 Kč/hod.
  •      náborový příspěvek 10.200 Kč za přivedení pracovníka s OZP
  •      stravenky
  •      proplácení vstupní lékařské prohlídky
  •      nástup ihned

Požadujeme:

  •      spolehlivost a pečlivost
  •      Chráněné místo pro osoby se zdravotním omezením (OZZ) a invalidním        důchodem (ID).

První kontakt POUZE telefonicky na bezplatné lince 800 99 11 88 nebo 723 612 506 po-pá 8-12hod. nebo na email: prace@forcorp.czNa pracovišti se zaměstnavatel nenachází!

Firma: FORCORP GROUP spol. s r.o.

Kontakt: Renáta MARKOVÁ
Hodolanská 413/32, 779 00 Olomouc

Telefon: 720521344

Místo práce: Litoměřice