Úklid pro OZP, PSSZ Bohušovická,až 124kč/hod., zkrácené úvazky, nástup ihned.

Hledáte stabilní práci, nabízíme práci u České společnosti zabývající se bezpečností a úklidem.

Pracoviště:

  • PSSZ Bohušovická 539, 190 00 Praha 9

Náplň práce:

  •  fyzicky nenáročná práce
  •  směnnost - úvazek 20 hod týdně (ranní/odpolední, dle místa výkonu)

Požadavky:

  •  Spolehlivost
  •  Chráněné pracovní místo, pouze pro osoby pobírající ID.

Nabízíme:

  •  Mzdu 123,80Kč/h.
  •  Zkrácený úvazek 4hod./den.
  •  Náborový příspěvek pro OZP ve výši 10 200 Kč, za přivedení OZP   pracovníka.
  •  Stravenky, dopravné
  •  Proplácení lékařské prohlídky
  •  Pracovní poměr na HPP možnost dlouhodobé spolupráce

Kontakt:

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na email: prace@forcorp.cz, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 99 11 88, po-pá 8-12hod.

Firma: FORCORP GROUP spol. s r.o.

Kontakt: Renáta MARKOVÁ
Hodolanská 413/32, 779 00 Olomouc

Telefon: 720521344

Místo práce: Praha 9

Poznámka: vhodné pro osoby ztp