Úklid pro OZP Šternberk, nástup ihned, 116kč/hod. náborák 10.200kč.

Bezpečnostní a úklidová společnost hledá pracovníky úklidu OZP.

Pracoviště: ÚP Šternberk, Uničovská 182/36, 785 01 Šternberk 1

Náplň práce: úklid kanceláří, sociálního zařízení, společných prostor, ručním i strojním způsobem.

Nabízíme:

  • HPP
  • zkrácený úvazek 4hod-/den.
  • mzda: 116,10kč/hod. +odměny
  • dopravné
  • náborový příspěvek 10.200kč za přivedení pracovníka s OZP
  • stravenky
  • proplácení vstupní lékařské prohlídky
  • nástup ihned

Požadujeme:

  • spolehlivost a pečlivost
  • výpis z RT
  • chráněné místo pro osoby se zdravotním omezením (OZZ) a invalidním důchodem (ID)

První kontakt POUZE telefonicky na bezplatné lince 800 99 11 88 nebo 723 612 506 po-pá 8-12hod. nebo na email: prace@forcorp.cz

Na pracovišti se zaměstnavatel nenachází!

Firma: FORCORP GROUP spol. s r.o.

Kontakt: Renáta MARKOVÁ
Hodolanská 413/32, 779 00 Olomouc

Telefon: 720521344

Místo práce: Šternberk

Poznámka: vhodné pro osoby ztp