Úklid pro OZP, Tachov, 116kč/hod., volné víkendy, náborák 10.200kč., stravenky.

Bezpečnostní a úklidová společnost hledá pracovníky úklidu OZP.

Pracoviště: Státní pozemkový úřad Tachov, T.G. Masaryka 1326,  Tachov

Náplň práce:

- úklid kanceláří, sociálního zařízení, společných prostor, ručním i strojním způsobem

Nabízíme:

- HPP

- zkrácený úvazek 4hod.

- mzda: 116,10 Kč/h.

- nástup ihned

Benefity:

  • Náborový příspěvek za přivedení OZP – 10.200 Kč
  • Stravenky
  • Proplácení vstupní lékařské prohlídky
  • Dopravné

Požadujeme:

- spolehlivost a pečlivost

Chráněné místo pro osoby se zdravotním omezením (OZZ) a invalidním důchodem (ID)

První kontakt POUZE telefonicky na bezplatné lince 800 99 11 88, 723 612 506 po-pá 8-12hod. nebona email: prace@forcorp.czNa pracovišti se zaměstnavatel nenachází!

Firma: FORCORP GROUP spol. s r.o.

Kontakt: Renáta MARKOVÁ
Hodolanská 413/32, 779 00 Olomouc

Telefon: 720521344

Místo práce: Tachov

Poznámka: vhodné pro osoby ztp