Úklid pro OZP Uničov, 117kč/hod., náborák 10.200kč., stravenky

Bezpečnostní a úklidová firma FORCORP GROUP hledá pracovníky úklidu OZP.

Pracoviště: Úřad práce Uničov, Šternberská 499, 783 91 Uničov 1, Bezručovo nám. 480, 783 91 Uničov 1

Náplň práce:

  • Pravidelný úklid místností ručním nebo strojovým způsobem
  • Vysávání koberců
  • Stírání podlah
  • Vynesení košů
  • Otření prachu a omaků na nábytku
  • Úklid sociální zařízení a společných prostor

Nabízíme:

  • HPP
  • Počet míst: 2
  • Směnnost: po,st: 17 - 21 hod. út,čt,pá: 14 - 18 hod.
  • Pracovní úvazek: zkrácený – 4hod/den.
  • Mzda: 116,10 Kč/hod.
  • Nástup ihned

Benefity:

  • Náborový příspěvek za přivedení pracovníka s OZP – 10.200 Kč
  • Stravenky
  • Proplácení vstupní lékařské prohlídky
  • Dopravné

Požadujeme:

  • Spolehlivost
  • Chráněné pracovní místo pro OZP (osoba zdravotně znevýhodněná, invalidní důchodce)

Nechodit na pracoviště, kontakt pouze telefonicky!

Volejte nebo pište o podrobnější informace:

723 612 506, 800 99 11 88, prace@forcorp.cz

Firma: FORCORP GROUP spol. s r.o.

Kontakt: Renáta MARKOVÁ
Hodolanská 413/32, 779 00 Olomouc

Telefon: 720521344

Místo práce: Uničov