Úklid - práce na HPP/DPP - ranní směna (Habrovany, okr. Vyškov)

Jsme dynamicky rozvíjející se společnost s 25letou historií a významným poskytovatelem komplexních úklidových služeb a dalších speciálních služeb nejen pro průmyslové provozy, ale také kanceláře, správní budovy, školy, nemocnice, obchody, banky nebo hotely a to v rámci celé České republiky i Slovenska. Jsme členem Hospodářské komory a držiteli řady ISO norem.

Náplň práce: úklid pokojů, chodeb, kuchyněk, sociálních zařízení a recepce.

Pracovní doba: pondělí až pátek, ranní směna, jedná se o práci na 4 až 6 hodin a úklid musí být proveden v čase 6:00 až 14:00 hod.

Nabízíme: práci na HPP na zkrácený úvazek nebo DPP.

Požadujeme: dlouhodobou spolupráci, spolehlivost a pečlivost.

Mzda: 112,50 Kč/hod. (měsíčně to činí okolo 9.500 Kč až 14.200 Kč - odvíjí se to podle počtu odpracovaných hodin).

Místo je vhodné pro invalidní osoby. Těmto osobám nabízíme práci na HPP a náborový příspěvek ve výši 12 000 Kč/rok.

Nástup: 2. 5. 2024

Místo výkonu práce: Habrovany, okr. Vyškov

Firma: CLEANCAT s.r.o.

Kontakt: Marcela RÁKOVÁ
Keramická 602/19, 711 00 Ostrava - Hrušov

Telefon: 596223724

Místo práce: Habrovany

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr

Poznámka: vhodné pro osoby ztp