Úředník / úřednice odboru životního prostředí - vodní hospodářství

OZNÁMENÍ O VYHLÁŠENÍ VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ

Tajemník Městského úřadu Humpolec vyhlašuje v souladu s ustanovením § 7 zákonač. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků, a o změně některých zákonů, v platném znění, výběrové řízení na 2 pozice:

úředník / úřednice pro zajišťování výkonu správních činností na úsekuvodního hospodářství v rámci Odboru životního prostředí a památkové péče MěÚ Humpolec,

s místem výkonu práce Horní náměstí 300, Humpolec.

Požadujeme:

  • státní občanství České republiky, popř. cizí státní občanství, kdy uchazeč má v České republice trvalý pobyt a ovládá jednací jazyk, tj. češtinu
  • způsobilost k právním úkonům a bezúhonnost
  • vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právního směru, nebo vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 1 rok praxe v oboru stavebnictví, nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a 1 rok praxe v oboru stavebnictví (podrobněji viz § 30a zákona č. 283/2021 Sb., stavební zákon)
  • základní orientaci v zákonech č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení),dobrá znalost zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon) a prováděcích předpisů, zákona č. 283/2021 Sb., stavební zákon, a zákona č. 254/2001 Sb., o vodách (vodní zákon)
  • velmi dobrou znalost v používání běžného kancelářského software (MS Office)
  • řidičské oprávnění skupiny B, schopnost a ochotu řídit služební motorové vozidlo při výkonu svěřených pracovních činností.

Výhodou:

  • zkouška k ověření zvláštní odborné způsobilosti na úseku souvisejících správních činností nebo možnost uznání rovnocennosti vzdělání
  • zkušenost z oblasti veřejné správy.

Hlavní náplň práce:

  • výkon státní správy podle vodního zákona, a to:
    • provádění povolování staveb vodních děl, změn staveb a udržovacích prací, kontroluje oprávnění k projektové činnosti
    • vydávání povolení k nakládání s povrchovými nebo podzemními vodami
    • vydávání povolení k vypouštění odpadních vod s obsahem zvlášť nebezpečné závadné látky do veřejné kanalizace.

Nabízíme:

  • perspektivní pozici
  • zázemí stabilní organizace
  • 10. platovou třídu, dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů
  • zaměstnanecký poměr na dobu neurčitou s možností nástupu do pracovního poměru od května 2024
  • trvalou podporu profesního a osobního růstu, podporu k zapracování
  • vstřícné pracovní podmínky a pestrý benefitní program.

Uchazeč předloží písemnou přihlášku, která musí obsahovat tyto náležitosti:

  • jméno, příjmení, titul uchazeče
  • datum a místo narození uchazeče
  • státní příslušnost uchazeče
  • místo trvalého pobytu uchazeče
  • číslo občanského průkazu nebo číslo povolení k pobytu
  • kontaktní spojení (telefon, nebo e-mail)
  • datum a podpis uchazeče.

K přihlášce je nutné přiložit:

  • strukturovaný životopis, ve kterém uchazeč uvede údaje o dosavadních zaměstnáních, a údaje o odborných znalostech a dovednostech, které souvisí s oblastí pozice výběrového řízení
  • výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (u cizinců obdobným dokladem příslušného státu)
  • ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
  • vlastnoručně podepsanou Informaci o zpracování osobních údajů uchazeče při výběrovém řízení na danou pozici MěÚ Humpolec.

Přihlášku v písemné podobě je nutné doručit tak, aby ji vyhlašovatel obdržel nejpozději dne 30. dubna 2024 do 12:00 hod., na adrese podatelny:

Výběrové řízení – OZPaPP

Městský úřad Humpolec

Mgr. Jiří Fiala, tajemník MěÚ

Horní náměstí 300

396 22 Humpolec

Kontaktní osoba:

Ing. František Kocman, Odbor životního prostředí a památkové péče MěÚ Humpolec; č. tel. 565 518 180, nebo e-mail: frantisek.kocman@mesto-humpolec.cz

Firma: Město Humpolec

Kontakt: JUDr. Martina SAMKOVÁ
Horní náměstí 300, 396 22 Humpolec

Telefon: 565518126

Kód: Vodní hospodářství

Místo práce: Humpolec