VEDOUCÍ HIGH-TECH SKLADU - POUZE NOČNÍ SMĚNY

PERASPERAgroup je boutique executive search kancelář zaměřená na vyhledávání odborníků a talentů v oblasti výroby, IT, logistiky či obchodu. HLEDÁME PRO VÁS HVĚZDY JIŽ 10 LET.

Pro našeho klienta, logistickou společnost sídlící nedaleko Plzně, hledáme do jedné z nejmodernějších hal v ČR kandidáty/ kandidátky se zkušeností s interní logistikou, a to na pozici:

VEDOUCÍ HIGH-TECH SKLADU

Náplň práce:

  • vedení a rozvoj svěřeného, polo-automatizovaného pracoviště
  • plnění stanovených KPI
  • optimalizace interních postupů a jejich implementace
  • zajištění bezpečnosti na pracovišti

Požadavky:

  • min. SŠ vzdělání
  • znalost AJ nebo NJ alespoň na mírně komunikativní úrovni
  • zkušenost se zajištěním skladového hospodářství
  • ochotu pracovat pouze na noční směny
  • analytické a organizační dovednosti

Bonusy:

  • 25 dní dovolené
  • bonusy/ prémie
  • příspěvky na stravování
  • příspěvky na volnočasové aktivity
  • možnost růstu
  • mnoho dalšího

Pokud Vás daná pracovní pozice zaujala a chcete se dozvědět více, zašlete mi, prosím, svůj životopis.

Těším se na vzájemnou spolupráci.

Firma: Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. - PERASPERAgroup

Kontakt: Helena Korsová
Husova 722/13, 30100 Plzeň

Telefon: 702143288

Místo práce: Plzeň