VEDOUCÍ MECHANIK AUTO A PNEU SERVISU_OLOMOUC

Jste zkušený automechanik s vášní pro automobily? Baví Vás komunikace se zákazníkem? Láká Vás možnost vést vlastní autoservis? Pro našeho klienta, společnost provozující síť auto a pneuservisů s pobočkami po celé České republice, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Vedoucího mechanika auto a pneu servisu pro pobočku v Olomouci.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Diagnostika vozidel
  • Pneuservis
  • Plnění a údržba klimatizace
  • Servisní výměny náplní a filtrů
  • Geometrie
  • Výměna a servis brzd
  • Poradenství zákazníkům

POŽADUJEME:

  • Odborné vzdělání v oboru
  • Praxi na pozici automechanik, optimálně zkušenost s různými výrobci
  • Zručnost a pečlivost
  • Dobré komunikační schopnosti a schopnost práce v týmu i jeho vedení
  • Orientace na zákazníka a kvalitu práce
  • Smysl pro detail
  • Samostatnost, spolehlivost a zodpovědný přístup
  • Řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME:

  • Možnost spolupráce na HPP nebo na IČO a mít tak podíl z chodu pobočky
  • Účast na zcela novém projektu údržby vozidel s velkým potenciálem růstu
  • Finanční ohodnocení: 40 000 - 72 000 Kč/měsíc
  • Pravidelnou pracovní dobu, možnost si rozdělit práci s týmem napříč doby od 8:00 do 20:00
  • Osobní rozvoj a pravidelné školení
  • Vlastní pobočku v Olomouci s novým vybavením a vlastními prostory

Firma: JISTU recruitment s.r.o.

Kontakt: Ing. Dita SUKUPOVÁ
Podolská 2746/35, 628 00 Brno - Líšeň

Telefon: 604197580

Místo práce: Olomouc