Vedoucí montér - měsíční mzda 65 000 - 80 000 Kč + diety

Personal fabric – agentura práce, a. s. Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Hledáme vedoucího, který bude mít na starosti řízení a kontrolu montážní činnosti a nevadí mu cestování po celé ČR.  Cestování se odvíjí podle místa realizace zakázek.

Náplň práce:

  • Řízení a kontrola montážní činnosti přidělené zakázky
  • Řízení a kontrola montážní činnosti subdodavatelských firem při realizaci zakázek
  • Spolupráce s technickým a obchodním oddělením
  • Práce s projektovou dokumentací, smlouvami a harmonogramy a další potřebnou dokumentaci k provádění díla
  • Komunikace s klienty a dodavateli

Nabízíme:

  • Možnost nástupu přímo pod kmen
  • Nadstandartní finanční ohodnocení dle praxe: 65 000 - 80 000 Kč hrubého měsíčně + diety
  • Služební automobil
  • Služební mobil
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Nástup možný ihned

Požadujeme:

  • Praxi ve vedení montáží v oblasti potrubních rozvodů a technologických celků
  • Výhodou komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • Komunikativnost

Firma: Personal fabric - agentura práce, a. s.

Kontakt: Noemi Janiczková

Telefon: +420 596 135 337
+420 606 780 380

Kód: CHPR

Místo práce: Praha