Vedoucí nákupu České Budějovice

Požadujeme:

Minim. SŠ vzdělání strojírenského nebo elektro směru

Anglický jazyk minim. na komunikativní úrovni

Zkušenost v jednání s dodavateli

Zkušenost s vedením podřízených vítána

Nabídka:

13. mzda

Dotované stravování přímo v areálu firmy - závodní jídelna

5 týdnů dovolené ročně

Příspěvek na penzijní připojištění

Odměny za pracovní věrnost firmě

Mzdové příplatky a dny volna nad rámec zákona

Prohlubování a zvyšování odborné kvalifikace, zázemí vlastní svářečské školy

Možnost profesního růstu

Vedení bankovního účtu zdarma u vybrané banky

Pracovní náplň:

Řízení a koordinace oddělení

Nákup materiálu

Vedení 5 podřízených

Řízení interních zákaznických požadavků s liniovými manažery na zajištění dodávek

materiálu pro zakázkovou výrobu

Řešení reklamací vůči dodavatelům

Předkládání smluvních podmínek s dodavateli ke schválení

Vyhodnocení jednotlivých obchodních případů

Aktivní hledání nových dodavatelů

Realizace nákupu materiálu dle požadavků

Příprava výběrových řízení a rámcových smluv

Optimalizace skladových zásob

Kontrola materiálového vykrytí zakázek

Administrativní zajištění jednotlivých nákupů – schvalování a kontrola nákupů

Predikce možného cenového vývoje jednotlivých nákupních komodit – suroviny, energie, atd.

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: České Budějovice