Vedoucí oddělení statiky

Náplň práce:

  • vedení oddělení, plánování, přidělování zakázek podřízeným, kontrola plnění harmonogramu zakázek, kontrola výstupu, mentoring, najímání, školení, rozvoj, motivování a podpora týmu, komunikace s projektovými manažery
  • tvorba stavebně konstrukční části projektové dokumentace včetně kontroly dokumentace členů týmu
  • interní komunikace napříč zeměmi a divizemi
  • podpora v oboru statiky, nosných konstrukcí a geotechniky pro ostatní oddělení
  • komunikace a jednání s klienty, příprava podkladů do nabídek
  • zajištění ochrany zdraví, bezpečnosti a životního prostředí (HSE) v rámci oddělení a projektů

Požadujeme:

  • VŠ stavební
  • praxe v oboru na obdobné pozici
  • autorizace v oboru (IS00 statika a dynamika staveb nebo IM00 mosty a inženýrské konstrukce)
  • zkušenost s vedením týmu, organizací práce, komunikativnost, flexibilita
  • Znalost AJ slovem i písmem – min. B2
  • znalost profesního SW pro analýzu konstrukcí (Dlubal RFEM, FIN EC, GEO5 atd.)
  • znalost použití ACAD, Revit, Navisworks, MS Office
  • Řidičský průkaz – skupina "B"
  • Odpovědnost, samostatnost, schopnost týmové spolupráce
  • Nástup dle dohody

Nabízíme

  • zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • kancelář v centru města
  • samostatnou tvůrčí práci
  • profesní růst a vzdělávání
  • možnost práce v zahraničí
  • příjemný kolektiv
  • zaměstnanecké výhody (příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, firemní jazykovou výuka, 2 sick days/rok, 12 dní home office/rok a další)
  • sociální program (penzijní připojištění)

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Praha