Vedoucí operátorů skladu (M/Ž) - 13. mzda, pravidelné navyšování mzdy, příspěvek

Připojte se k našemu týmu jako vedoucí operátorů skladu! Jsme stabilní a moderní společnost, která klade důraz na kvalitu, inovace a rozvoj svých zaměstnanců. Nabízíme atraktivní mzdové ohodnocení a rozmanité benefity, včetně plně hrazeného stravování a možnosti kariérního a osobního růstu. Pokud hledáte příležitost být součástí dynamického týmu a rozvíjet své dovednosti ve skladovém prostředí, pak jste na správném místě!

Co nabízíme?

  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • 13. mzda
  • Pravidelné navyšování mzdy
  • Plně hrazené stravování a Cafeterie
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • Možnost kariérního a osobního růstu
  • 25 dnů dovolené
  • Zázemí moderní a stabilní společnosti
  • Přátelský kolektiv
  • Pravidelné firemní akce

Jaká je náplň práce?

  • Koordinace práce operátorů skladu
  • Správa administrativy spojené s vedením směny a reportování vedoucímu skladu
  • Kontrola skenování materiálu na skladové a výrobní lokace operátorů skladu
  • Monitorování logistických prostojů a plnění stanovených cílů
  • Kontrola dodržování BOZP a nastavených pravidel

Co požadujeme?

  • Praxe ve skladu v mezinárodní výrobní společnosti
  • Schopnost koordinovat práci skladníků a expedientů a nacházet řešení provozních problémů
  • Znalost práce s PC (SAP výhodou)
  • Ochota pracovat ve směnném provozu

Připojte se k našemu týmu a buďte součástí naší úspěšné skladové operace! Těšíme se na vaši odpověď a společné úspěchy!

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Kontakt: Daniel Huk
Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha 6 – Hradčany

Telefon: 606048202

Kód: 449428

Místo práce: Chomutov