VEDOUCÍ ÚČTÁRNY| PŘEROV

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Máš vzdělání ekonomického zaměření a zkušenosti z oblasti účetnictví? Nedělá ti problém vedení menšího týmu? Domluvíš se anglicky? Tak mi dej vědět!

Náplň práce:

  • vedení menšího týmu účetních
  • podílení se na vedení účetnictví společnosti
  • podpora statutární účetní při vedení účetnictví české výrobní společnosti
  • zpracovávání měsíčních a ročních účetních závěrek
  • spolupráce napříč firmou
  • nastavování metodik ve finanční a účetní oblasti
  • implementace nového ERP SW

NABÍZÍME

  • týden dovolené navíc
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost HO
  • 13. plat
  • dotované stravování
  • příspěvek na penzijní spoření
  • Multisport karta

POŽADUJEME

  • min. SŠ vzdělání ekonomického směru
  • alespoň 3 roky praxe v oblasti účetnictví
  • znalost účetních předpisů a daňové legislativy
  • pokročilá znalost MS Excel
  • komunikativní znalost AJ

DALŠÍ POŽADAVKY

  • angličtina (B2 - pokročilý)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 584 108 780

Kód: 12-7-406131-1

Místo práce: Přerov