Vedoucí projektů LED technologií

Hledáme vedoucího projektů osvětlení pomocí LED technologií.

Přidejte se k nám a staňte se klíčovou postavou v dynamickém světě LED osvětlení. Užijte si rozmanitost projektů, které nejen   rozsvítí, ale i oživí veřejné i soukromé prostory, haly, úřady i nemocnice. Pokud máte technické vzdělání, zkušenosti s elektroinstalacemi a touhu cestovat po krásách České republiky, jste ten, koho hledáme!

Co Vás čeká?

  • Koordinace a řízení projektů LED osvětlení na území ČR
  • Interní spolupráce s týmem nadšenců a odborníků z různých oblastí
  • Přímá komunikace s klienty a dodavateli
  • Práce z kanceláře, domova či přímo v terénu

Co nabízíme?

  • Mzda 40.000 - 60.000 Kč, odměny za výkon
  • Technické vybavení-mobil a notebook
  • Služební auto pro vaše pracovní cesty
  • Flexibilní pracovní doba-mezi 9-14 hod budete v kanceláři, zbytek je na vás a máte i možnost home office
  • 3 sick days a 5 týdnů dovolené pro vaši regeneraci
  • Skvělý kolektiv a pravidelné teambuildingové akce
  • Stravenkový paušál a měsíční společné snídaně
  • Místo práce Praha 9

Co od Vás očekáváme?

  • Technické vzdělání nebo praxi v oboru
  • Zkušenosti s elektroinstalacemi jsou výhodou
  • Znalost CAD softwarů
  • Řidičský průkaz sk. B a ochotu cestovat

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Firma: Novitim s.r.o.

Kontakt: Renata Kučerová
Olšanská 54/3, 1300 Praha 3

Telefon: +420 603 332 630

Místo práce: Praha 9